Budując garaż przy domu poszukujemy najlepszego rozwiązania, aby jego drzwi były dopasowane do stylu wykończenia, a jednocześnie nie zajmowały zbyt wiele miejsca. Dobrze, żeby jeszcze można było wyposażyć ją w automatykę, która stanie się dużym ułatwieniem podczas codziennego użytkowania.

Brama do garażu z drewna

bramy garażowe segmentowe drewnianeNowoczesne bramy segmentowe nie tylko pozwalają zagospodarować całą przestrzeń pomieszczenia zgodnie z naszymi potrzebami, ale również zapewnia bezpieczeństwo i nie blokuje podjazdu. Jest to najlepsze rozwiązanie, które łączy w sobie estetykę z funkcjonalnością. Bramy segmentowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby zajmować jak najmniejszą ilość miejsca przeznaczonego na parkowanie samochodu. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w małych domach, gdzie zarówno powierzchnia garażu, jak i działki jest mocno ograniczona. Musimy wybierać spośród takich konstrukcji, które będą stanowiły najlepsze rozwiązanie, dlatego brama garażowa segmentowa drewniana cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Duża ilość modeli o różnych wzorach i kolorach pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy wśród nich znajdzie coś, co będzie pasowało kolorystycznie do elementów wykończeniowych domu, a jednocześnie zapewni właściwą izolację cieplną. Brama segmentowa jest o tyle wygodna, że można zamontować ją w każdym garażu.

bramy garażowe segmentowe drewnianeProducenci wykonują na zamówienie bramy pod wymiar dla garaży o kilku stanowiskach, aby różnica poziomu oraz kolorystyki nie rzucała się w oczy. Poza tym wykorzystują w tym celu materiały najwyższej jakości, dzięki czemu brama jest odporna na warunki atmosferyczne oraz wilgoć. Podczas instalacji trzeba także zadbać o wybór właściwej automatyki, aby obciążenie i częste otwieranie nie doprowadziło do szybkiej awarii całego systemu. Na szczęście wiele bram zostało wyposażonych w tryby awaryjne, dzięki czemu można je otworzyć własnoręcznie. Poza tym charakteryzuje je cicha i stabilna praca oraz bardzo dobre ocieplenie, dzięki czemu nawet bez doprowadzenia ogrzewania, w sezonie grzewczym można cieszyć się komfortową temperaturą. Dobra brama segmentowa świetnie sprawdzi się zwłaszcza w nowym budownictwie energooszczędnym. Właściwa izolacja jest niezwykle istotna, warto więc zadbać także o to, by brama była wystarczająco zabezpieczona.

Można również zdecydować się na bramę o różnym układzie słojów, różnej kolorystyce oraz ciekawych przetłoczeniach, które będą stanowiły element wyróżniający dla zwykłego do tej pory garażu. Nie tylko elementy wykończeniowe domu powinny się dobrze prezentować, w połączeniu z nietypową bramą garażową można otrzymać niecodzienne połączenie stylów.

Zostaw odpowiedź