Rusztowania wykonane z aluminium podbiły rynek budowlany już jakiś czas temu. Jednak producenci cały czas starają się sprawić, by ich funkcjonalność była jeszcze większa. Dlatego między innymi pojawiły się konstrukcje jezdne, wyposażone w specjalnie dobrane koła, które są odporne na duże obciążenia i pozwalają przewieźć rusztowanie bez składania go w inne miejsce.

Dobry wybór rusztowania jezdnego

rusztowania aluminiowe jezdne drabexJest to rozwiązanie, które pozwoli ekipom budowlanym zaoszczędzić dużo czasu poświęcanego na zmianę miejsca pracy. Jednocześnie pozwoli dotrzeć bezproblemowo do każdego miejsca. Konstrukcje jezdne są nieocenionym sprzętem pozwalającym na wykonywanie pracy na wysokościach znacznie bezpieczniej i solidniej niż przy wykorzystaniu modeli stalowych, które były zbyt ciężkie. Składają się z ram drabinowych wyposażonych we wzmocnione szczeble dbające o bezpieczeństwo podczas wchodzenia na konstrukcję. Istotne jest także wykonanie podestu, który musi być odporny na duży ciężar, zazwyczaj mówi się o dopuszczalnej wadze 150 kg na 1m2. Wybierając lekkie rusztowania aluminiowe jezdne drabex zyskuje się praktyczne rozwiązanie, które także zapewnia największe bezpieczeństwo pracy. Firma ta cechuje się zawsze solidnymi konstrukcjami, odpornymi na każde warunki atmosferyczne.

rusztowania aluminiowe jezdne drabexDzięki temu ekipy budowlane mogą wykańczać elewacje nawet późną jesienią. Dużą zaletą jest przede wszystkim lekka i mobilna konstrukcja pozwalająca na transport rusztowania nie tylko na terenie domu, ale także między miejscami pracy. Gotowe moduły można szybko rozmontować, a po złożeniu spokojnie zmieszczą się w samochodzie typu kombi, czy busie. Później bardzo szybko składa się je z powrotem nie marnując czasu na budowę tradycyjnego rusztowania. Warto wspomnieć, że posiadając wiele modułów można utworzyć konstrukcję o nietypowym kształcie i dużej wysokości, ponieważ moduły są ze sobą kompatybilne, co w wielu przypadkach ułatwia prace. Jednak zawsze należy pamiętać o stosowaniu się do przepisów bezpieczeństwa, by nie narażać się na uszczerbki zdrowia. Praktyczne rusztowania pozwalają ekipom budowlanym na sprawną i szybką pracę. Zwłaszcza kiedy mowa o konstrukcjach jezdnych od firmy Drabex, które bez względu na ilość zamontowanych modułów można przesunąć w dowolne miejsce bez użycia zbyt dużej siły.

Rozmontowanie lub złożenie takiego rusztowania nie wymaga posiadania żadnych narzędzi. Mimo zastosowania aluminium całość jest bardzo trwała, odporna na uszkodzenia oraz przede wszystkim praktyczna, co wpływa na ich szerokie zastosowanie w wielu branżach.

Zostaw odpowiedź