Dekoratorzy wnętrz cenią meble wykonane z naturalnego drewna. Są one niezwykle wytrzymałe, ponieważ do ich stworzenia wykorzystuje się wyselekcjonowane egzemplarze surowca. Dzięki temu jest wysokie prawdopodobieństwo, że zakupiona komoda czy stół przetrwa z nami długie lata.

Szerokie łóżko z dębu

łóżko dęboweNawet po upływie jakiegoś czasu, będzie się prezentował niezwykle elegancko. Wygląd to kolejny atut, który przemawia za tym, że warto zainwestować w tego rodzaju wyposażenie mieszkania. Nieważne, czy posiada się sypialnię urządzoną w stylu rustykalnym czy nowoczesnym, szerokie łóżko dębowe będzie prezentowało się pięknie w każdej aranżacji. Będzie też elementem, który swoją szykowną prezencją nada wnętrzu odrobiny luksusu. Dzięki masywnej ramie, podtrzymywanej na czterech nóżkach, łóżko będzie stabilne i wytrzymałe. Można je zakupić także w wersjach z nadbudowanym stelażem, na którym można zamontować baldachim. W takim łożu można poczuć się królewsko! Jego każdy detal został wykończony z ogromną starannością, dzięki czemu każdy poranek można rozpocząć od podziwiania zdobień, jakie zostały na nim umieszczone. Dobrym rozwiązaniem w przypadku tego rodzaju mebla jest także obecność zagłówka.

łóżko dęboweJest to podpora dla pleców, zwłaszcza podczas czytania w łóżku. Kolorystyka drewna może być różnorodna, ale dostępne barwy dobrze komponują się z popularnymi kolorami farb używanych do ścian. Mebel prezentuje się korzystnie także w zestawieniu za tekstyliami domowymi. Został zaimpregnowany olejem ekologicznym, co chroni go przed zarysowaniami czy powstawaniem uszczerbków. Dzięki stelażowi umieszczonemu wysoko, pod konstrukcją będzie dużo przestrzeni. Ułatwi do odkurzanie oraz umożliwi przechowywanie rzeczy takich jak zapasowa pościel. Z łatwością znajdzie się także inne elementy sypialni, które będą pasować do tego rodzaju mebla. Może to być szafka, które jest idealnym miejscem do postawienia lampki nocnej czy przechowywania ulubionych książek, butelki wody czy niezbędnych leków. Dobrym rozwiązaniem może być także dokupienie komody, która sprawdzi się w sypialni jako miejsce do przechowywania ubrań czy bielizny.

Urządzając sypialnię, warto pomyśleć o rozwiązaniach ponadczasowych. Wybór drewnianych mebli, które nigdy nie wychodzą z mody, może być dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu będzie miało się w domu wyposażenie o luksusowym wyglądzie. Śpiąc w pomieszczeniu tak urządzonym, można poczuć się każdego ranka jak podczas noclegu w pięciogwiazdkowym hotelu. Dzięki temu uczuciu będzie każdy dzień może rozpoczynać się wyjątkowo.

Zostaw odpowiedź